Minik Kızın Ayna Motivasyonu

Herkese Merhabalar 😊
Dün yazdığım olumlamaya Annesi'nin Prenses'inin yazdığı yorumla birlikte aklıma gelen bir video olmuştu. Aslında bu yazıyı onun için yazıyorum. Videoda çok bilindik ve eski bir video. Bunu görmüştük vaktimizi çaldın demeyiniz lütfen. 😊
Gelelim videoya

Ufaklığın neşesi şahane. İnançla söylediği her halinden belli. Kendine olan sevgisi elindekilere şükür enerjisi çok etkileyici. Bir tanede bonus video ekleyip yazıyı bitiriyorum. Bu videoda da babası kızına ayna karşısında kendisini sevme motivasyonu yaptırıyor. Umarım bende çocuklarımı böyle yetiştirebilirim.


SEVGİLER

20 yorum:

 1. Hahaa ay ne güldüm sabah sabah �� dikkat ettimde hep yabancilar böyle yapıyo.Sonra düşündüm dedim ki bizim memlekette bu işin adı motivasyon değilde gaz verme olurdu zaten �� bastan balik kokuyor.Çok güzeldiii ����

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bana göre yabancılarda daha sık görmemizin sebebi onların kişisel gelişim ve egzersizlerini bizden daha önceki bir asırda kullanmaya başlamış olmaları haliyle birikimleri fazla ve alışkanlık haline getirip nesile aktarma kısmına geçmişler bizler kendimiz alışkanlık haline getirebilsek çocuklara anlatma kısmına geçeceğiz:) Minikler yapınca sevimlide geliyor bunu orta yaşlı bir adam videosu olarak görsek kendini beğenmiş diyebilirdik :)

   Sil
 2. Olabilir :) ben kizima simdiden diyorum.Askimm sen yaparsin annem hadi yürü bakalim Benim kizim bitanee cok akilli,cok tatli,herkes onu seviyo diyorum bakalim ise yaricakmi :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Özgüvenin temelini atması adına bence çok işe yarayacaktır :)

   Sil
 3. İlk videoyu biliyordum.Gerçekten çok güzel ve manidar bir video.İyi geldi bu video.Ayna çalışmasını zaman zaman ben de danışanlara öneriyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kolay görünen bir teknik ama ayna çalışması yapmak başlarda kendini tuhaf hissettiriyor çekingenlik, gözünün içine bakamama falan :) Ne kadar küçük yaşta bunu alışkanlık haline getirirse o kadar rahat eder :)

   Sil
 4. Harika yaa :) Çocukları bu nedenle çok özgüvenli oluyor işte. Ben de çocuğum olduğu zaman yapacağım bunu :)) Bu arada blogdaki yazıma beklerim canım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benimde çocuğum olduğu zaman çok fazla planım var :) uğruyorum hemen :)

   Sil
 5. Şu kız bana güzel bir ders verdi. Moralim bozulduğunda açıp onu izleyeceğim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence çok güzel bir yerden yakaladın bizim toplumumuz genelde üzgün olunca benden kötüleri var der ve kötü enerjiye bilmeden destek çıkar. Canın sıkılınca iyi hisseden birinden bahsetmek çok güzel olabilir.

   Sil
 6. bilmiyodum ilginç bunları deneyim hoş bişilere benziyor. aklıma ne geldi. zen meditasyonu ve zen de çok hoş bir düşünce bi bakarsın sen de :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Zen kendi başına bir sistem uygulaması kolay görünsede detayları çok fazla ve azıcık ucundan zen olmakta yetmiyor sanki :) ya da ben neye elimi atsam didiklediğim için bana zihin işlemleri zorlu göründü :) Belki onada sabır ettiğim bir dönem olur ne dersin :)

   Sil
 7. Merhabalar, Deep önermiş ben de geldim takibe aldım sizi. Beklerim bana da. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoşgeldin sefalar getirdin :) ben takip ediyorum zaten seni:)

   Sil